Вшанування преп.Йосафати

Сьогодні в реколекційному домі ми дякували Богові за дар преподобної Йосафати Гордашевської.

Протягом дня усі бажаючі мали можливість прийти до нашої каплиці та помолитися біля її мощей. Особливою стала молитва о 15 годині, коли багато надвірнянців разом із сестрами спільно молилися вервицю. О 16 годині відбувся урочистий молебен на честь преподобної Йосафати.

О 18 годині нас об’єднала спільна молитва Акафісту. Разом із нами молилися та співали хор “Феліціо” з м. Надвірна, а очолювали молитву отці: о. Микола Дем’янчук, о. Михайло Паньків та о. Василь Когутяк.

Усі наші молитви цього дня, за посередництвом преподобної Йосафати, линули до Бога з проханнями про перемогу в цій несправедливій війні та про якнайшвидший мир в Україні. Ми молилися за наших воїнів, поранених, полонених, невинно вбитих, а також за всіх, хто терпить і страждає від війни.

Блаженна Йосафато, молися за нас!

Сестри Служебниці щиро дякують усім, хто сьогодні долучився до спільної молитви та святкування. Дякуємо шанувальникам блаженної Йосафати та всім добродіям за вашу підтримку нашого служіння тут, на Надвірнянщині.

Нехай молитви до преподобної Йосафати принесуть усім благодать і Божий мир!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *