Про реколекційний дім

У чарівному мальовничому Прикарпатті особливе місце займає Надвірнянщина – край, що тягнеться від родючих нив пониззя Бистриці до величавих карпатських вершин. Чудова природа, помірний клімат приваблюють сюди багатьох людей.
 
Цей туристичний і курортний край відзначається насиченим духовним життям. Одним з таких джерел духовності є Реколекційний Дім Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, що розташований у м. Надвірній Івано-Франківської області.
Історія цього будинку сягає ще 1929 року, коли, з волі Господньої і завдяки дару Преосвященного Владики Григорія Хомишина, тут розпочалася активна виховна праця з дітьми, молоддю і всіма спраглими духовної поживи. Дім був власністю Згромадження до 1946 року. У 1991 році його знову повернули сестрам. Відтоді форми апостоляту сестер урізноманітнилися, щоб краще відповідати потребам сучасного суспільства.
У 2004 році, з благословення Владики Володимира Війтишина, при монастирі розпочав свою діяльність Реколекційний Центр, який почав приймати перші групи реколектантів. На сьогоднішній день цей центр служить для кількаденних семінарів, конференцій чи реколекцій для молоді, дітей, вчителів, катехитів, подружніх пар і інших груп людей, які прагнуть утвердитись у своєму християнському покликанні або відновити духовні сили на життєвій дорозі.
Існує можливість замовити Реколекційний Дім для проведення власних заходів: реколекцій, конференцій, зустрічей тощо.
– Реколекційний Дім розташований на впорядкованій, огородженій території – є змога усамітнитись.
– На 1 поверсі розміщені каплиця, трапезна, кухня (їжу готують сестри), невеличка крамничка (з духовною літературою).
– На 2 поверсі – конференц-зал на 30-35 людей, одномісні і двомісні умебльовані номери, санвузли і душові кабіни (холодна і гаряча вода цілодобово).
– На 3 поверсі до послуг приїжджих 1- і 2-місні номери, санвузли і душові кімнати.
– Всього в комплексі 21 кімната, в тому числі окрема кімната для священика чи провідників груп.
Для груп відпочивальників буде цікаво, що:
– На відстані 20 км від Надвірної розташований кліматичний курорт Яремче
– На відстані 60 км міститься гірсько-лижний курорт Буковель.
– У мальовничому селі Бистриця, у присілку Максимець, тобто на відстані 34 км від Реколекційного Центру, розпочинаються володіння природного заповідника «Ґорґани».
– В околицях Бистриці розташований державний дендрологічний парк «Високогірний».
– Неподалік містяться мальовничі гори Братківська (1792), Гропа (1758) та інші.
– З околиць Бистриці починаються сходження на гору Сивуля (1815), одноденні піші екскурсії до криївки полковника «Грома» та до Перевалу Легіоністів.
– У самій Надвірній можна відвідати руїни Пнівського замку – унікальну пам’ятку оборонної архітектури 16-17 ст.
Ширшу інформацію щодо проведення заходів у Реколекційному Центрі Сестер Служебниць можна отримати: http://www.rekoldim.com/

rekoldim@gmail.com

Адреса:
вул. Шевченка, 9
м. Надвірна
78400 Івано-Франківська обл.
Україна
 
тел.: (03475) 2-30-45
 
Реколекційний Центр відкритий для співпраці і чекає на Вас.