У Ходорові відбувся духовно-мистецький вечір з нагоди 100-ліття від дня народження Блаженної Тарсикії Мацьків

24 березня 2019 року у м. Ходорові, у храмі св. безсрібників Косми і Дам’яна, відбулися урочисті святкування з нагоди 100-літнього ювілею від народження Блаженної Тарсикії Мацьків. Мучениця Тарсикія народилася і виросла у цьому містечку, малою дівчинкою прибігала до храму на молитву, саме тут зродилося її покликання до богопосвяченого життя. Вона стала Сестрою Служебницею Непорочної Діви Марії.

У липні 1944 року 25-літня с. Тарсикія Ольга Мацьків загинула у м. Кристинополі мученицькою смертю за віру і навернення Росії.

У 2001 році Святіший Отець папа Іван Павло ІІ проголосив її Блаженною. У вересні 2007 року мощі Блаженної мучениці Тарсикії Мацьків було урочисто перенесено до її рідного міста Ходорова і складено для молитовного вшанування у храмі св. безсрібників Косми і Дам’яна.

У святкуваннях у Ходорові брала участь с. Любомира Надич, СНДМ. Учасники свята помолилися Молебень до Блаженної Тарсикії. Відтак діти катехитичної школи віршами та піснями розповіли про життєвий подвиг Блаженної Тарсикії, а с. Любомира Надич поділилася про Її чесноти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.