Реколекції на тему «Покликання Мойсея та його зростання у вірі до Бога» пройшли у Надвірні

У днях 17-23 березня 2019 року у реколекційному домі Преподобної Йосафати у м. Надвірна проходили реколекції для групи Сестер Служебниць на тему «Покликання Мойсея та його зростання у вірі до Бога». Провідником цих духовних вправ був о. Франциск Шиделко, ЧСВВ.

У своїх духовних науках отець Франциск дуже вміло представив особу Мойсея, який, почувши Божий голос з палаючого куща, не рішучий, не сміливий, але, довіряючи Божому слову: «Я буду з тобою», став провідником ізраїльського народу.

Переходячи через різні труднощі, випробування, які зустрічаються на його життєвому шляху, Мойсей зростає у вірі до Бога. Молитва, яку Мойсей творить з піднесеними руками, допомагає побороти ворогів, які нападають на них.

За прикладом Мойсея, о. Франциск заохочував учасниць реколекцій переглянути своє духовне життя. Наше служіння, до якого нас покликав Господь, має свої труднощі, випробування, але через них ми зростаємо у вірі, адже за словами св. ап. Павла тим, які люблять Бога, усе співдіє на добро (Рм. 8, 28).

С. Партенія Куць, СНДМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.