Які мої стосунки з … ?
19 жовтня в реколекційному домі сестер служебниць м.Надвірна відбулися чергові одноденні реколекції для мирян.Тим разом подарувати свій час Богові прибуло 43 особи з Надвірної та її околиц, Коломийського та Рожнятівського району, Франківщини та Тернопільщини. Це був чудовий, Богом благословенний день в якому ми ще раз, по новому, усвідомили важливість Божого Слова та Євхаристії. Бог постійно прагне бути з нами і будувати з нами стосунки! Він створив нас для спілкування, тому друга Особа Божа – Ісус стається Словом, щоб поєднати нас з Отцем, та дарує себе нам в Євхаристії, щоб ми мали життя. Без Слова та Євхаристії життя християнина не може приносити плоди гідні Божого Царства. Тому одне і друге є необхідним, щоб ми як християни, увійшли в глибокі інтимні стосунки з Творцем та стали свідками Його безмежної Любові в сучасному, часто загубленому світі.






