Діти Надвірної молилися вервицю за мир в Україні і у світі.

Сьогодні в прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці діти м.Надвірна взяли участь у молитовній ініціативі «Мільйон дітей моляться вервицю». Понад 120 дітей різного віку, під проводом катехитки Ірини Ільків, разом з батьками молилися вервицю за мир в Україні і у світі. До цієї ініціативи долучилися також ліцеїсти військово-спортивного ліцею м.Надвірна. 

Діти і ліцеїсти тримали в руках зернятка вервиці, яка була виготовлена з великих кульок і зайняла майже цілу церкву. По обличчях дітей було видно, що їм дуже подобалося молитися саме на такій чималій вервиці.

На закінчення вервиці с.Любомира Надич СНДМ провела молитву посвяти дітей під Покров Пресвятої Богородиці.

А на сам кінець діти і батьки були запрошені поласувати смаколиками на подвір’ї біля церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *