Зустріч з живим Богом у Слові та Євхаристії
14 вересня в реколекційному домі сестер служебниць м.Надвірна відбулися одноденні реколекції для мирян. Сорок осіб з Надвірної та її околиць на один день залишили свої буденні справи і прийшли в монастир, щоб засмакувати Божої присутності і поглибити своє духовне життя з Богом. Це був чудовий час, щоб зупинитися і увійти в тишу, в якій можна було почути тихий голос Бога у Його Слові та Євхаристії.


