Відбулися реколекції для мирян «Фундамент – Боже Слово в житті християнина»

У другій половині травня, два тижні поспіль, з 23.05-26.05, та 30.05 по 02.06 цього року у реколекційному домі Сестер Служебниць НДМ у місті Надвірна, у черговий раз відбулися реколекції для мирян «Фундамент – Боже Слово в житті християнина». У цих духовних вправах взяли участь у кожній групі по 15 учасників із різних областей України: Львівської, Івано-Франківської, м. Харкова, м. Києва, м. Черкас. У цей благодатний час учасники мали можливість на кілька днів залишити свої турботи, щоб у молитовній тиші Божим Словом шукати глибшого пізнання себе та свого Господа.

У часі молитовної тиші могли віднайти сенс свого життя, більше зрозуміти себе, віднайти живий зв’язок з Богом та укріпитися у вірі і довір’ї до Бога. Мали нагоду до сповіді і засмакували єдності з Богом через особисту і спільну літургійну молитву.

Ось свідчення деяких учасників:

– Велике спасибі Господу за велику любов до мене грішної. Дякую за науку до життя, яку я отримала на фундаменті. Дякую за оновлення.

– Дякую, Господи, за те, що Ти привів мене сюди. Зараз я дуже щаслива, тому що Господь у моєму серці, саме тут я відчула Його любов і змогла відкрити своє «закам’яніле» серце і віддати свою любов Йому. Почуття любові і щастя переповнюють мене! Я вдячна Господу, що дозволив мені погостювати там, де Він є постійно. Зараз я починаю життя з чистого листка і доручаю Йому своє серце і душу. Саме тут я зрозуміла, як любить мене мій Небесний Отець! Н.

– Дякую Богу, що я прийшла сюди в цей Дім. Прийшла закрита «корком» зі своїми болями та образами. Після молитви і сповіді, я відчула легкість і спокій… Не втрачайте шансу шукати Господа, відкривати своє серце для Нього та впустити Його… Н.

– Дякую Господу за те, що покликав мене на ці реколекції. Я не могла й подумати, що мене настільки торкне Боже Слово, Божа присутність і Божа Любов. Це оновлення було просто необхідне. Запрошую всіх прийти сюди і «засмакувати» Боже Слово і Його Любов. Тільки Він може нас вилікувати. Божа дитина.

– Авва-Отче, Батьку, Господи, дякую що Ти мене зцілив. Я приїхала сюди, щоб отримати відповіді на життєві труднощі, а Його Милосердя безмежне!… Дякую мій, Небесний Отче, що відкрив мені Твою велич і любов. Ірина.

– Моє серце переповнене радості і любові. Я дякую Богові за ці чудові чотири дні, проведені з Ним у тиші. Я усвідомила наскільки я мало знала про своє життя, про Бога. Я хочу, щоб ці знання, ці відчуття стали сильним фундаментом у моєму подальшому духовному житті. Дякую за все! Люблю Тебе, Боже!!! Мар’яна.

– Я дякую Богу за те, що покликав мене на ці ре колекції, де я відчула себе немовлям, і я народилася заново. Вдячна, що Бог відкрив і очистив мою душу від того тягаря болю і образи, який я носила в собі 23 роки, навіть сама цього не усвідомлюючи. Хоча їхала на ре колекції з метою отримати відповідь на одне питання, а отримала всі відповіді з усього свого життя. Я дякую Богу за все, за ту полегшу, за мир в серці. І засвідчую Його Любов і Безмежне Милосердя. Мар’яна.  

– Перебування у монастирі стало моїм фундаментом – віри, переконання, постанови. Все те, що я тут починаю, роблю перші кроки, кроки разом з Богом, Господом моїм. Я дякую Тобі Господи за перебування у цьому домі, за дар тиші, за любов і опіку яку я відчула, за велике Боже Милосердя! Дякую тобі Господи, що Ти зі мною! Христина.

Хай за все Господь буде прославлений.

С. Любомира Надич, СНДМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.