У Надвірні пройшли реколекції на тему: «Нове життя у Христі – молитва 5-ти ключів»

У м. Надвірна, що на Івано-Франківщині, в Реколекційному домі Сестер Служебниць НДМ, з 9 по 12 травня 2019 р. у черговий раз пройшли реколекції на тему: «Нове життя у Христі – молитва 5-ти ключів».

У реколекціях взяли участь 18 учасників з Львівської та Івано -Франківської областей. Вони мали можливість у тиші, роздумуючи над Божим Словом, більше пізнати Божу любов, відкритися на неї; застановитися над своїм життям і впорядкувати його. Ніхто з учасників не залишився байдужим. Кожного Господь торкнувся у свій спосіб. Реколекційні науки провадила с. Любомира Надич, СНДМ.

Ось відгуки деяких учасниць:

Дякую Тобі Господи, що привів мене сюди, у цей монастир, де я відчула Твою любов, тепло, розуміння. Дякую Тобі, що звільнив мене від страхів і розчарувань. Дякую, що тримаєш мене за руку і показуєш правильну дорогу. Дякую, що відкрив моє серце на Твою любов… Бракує слів, щоб висловити свої почуття. Ірина.

Господи! Ти змінив моє життя… Дякую. Твоя дитина.

Слава Господу за його любов і безмежне милосердя до мене. Дякую що відкрив моє серце і дав розуміння себе. «5 ключів» тепер моя зброя у світі проти гріха і маловір’я. Люблю Господа безмежно і знаю, що ця любов взаємна. Дякую Ісусу і Марії за світло у моїй душі. Улюблена донечка Господа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.