Перед Богом в тиші
Спільнота “Зерна Любові”, що діє при монастирі Сестер Служебниць провели сьогодні вечір молитви – споглядання перед Святими Тайнами. Перед молитвою с.Мирослава Яхимець поділилася деякими думками про сам спосіб молитви і про важливість перебування в тиші перед Богом.
Господи Ісусе, ТИ так близько до нас. У глибині нашого єства.
Ти є ближчий нам, ніж ми самі собі.
Ти очікуєш нас. Щоб ми наблизились до тебе.
Господи, у цій молитві зцілюй, дій, благословляй і пробачай…
Господи, велика таємниця Твоєї присутності оживляє нашу віру.
Просимо Тебе у цей час випробувань, яви нам Своє Обличчя, Свою присутність посеред нас, осяй нас Своїм Світлом і розвій темряву нашого серця.

