Два роки разом

“Бо то Бог викликає у вас і хотіння і діяння за своїм уподобанням” Фил 2, 13
Спільнота мирян «Зерна Любові» сьогодні відзначала подію свого створення при монастирі згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в м. Надвірна.
З цієї нагоди члени спільноти прославили Господа, подякувавши за всі подані та очікувані благодаті, поділились Словом, насолодились спільним перебуванням за чашечкою чаю, та поділились своїми спогадами про час творення спільноти.
Спільнота є місцем зустрічі із живим Богом,часом ділення і зростання у Його слові,часом зустрічі із братами і сестрами у Христі. Добра християнська атмосфера і любов між нами єднає нас і будує на спільнотних зустрічах. Слава Богу за все, за ще один рік прожитий разом!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *