Відбулися реколекції”Нове життя у Христі.Модель молитви 5 ключів.”

Напередодні свята Воздвиження Чесного Хреста ,Господь покликав своїх улюблених дітей на реколекції “Нове життя у Христі”у місто Надвірну,щоб відновити сили і озброїтися силою Божою на щодень.Учасники прибули з різних міст:Надвірна,Городенка,Івано-Франківськ,Ходорів. З 26 вересня по 29 вересня реколектанти мали нагоду заглибитися у Слово Боже і віднайти себе у люблячих обіймах Батька.  Окрім того, сестри розкривали учасникам реколекцій стратегії і пастки ворога,якими він хоче навіяти людині сумніви, недовір’я і невіру у Бога і силу Його Слова.  Господь провадив кожного своєю дорогою і відкривав рани,які хотів зцілити, щоб особа могла жити вповні. Святий Дух ,як у день П’ятидесятниці,щедро розливав свої дари на всіх присутніх,провадячи до світла і свободи у Христі.

 З новими силами і зі зброєю Слова Божого реколектанти понесли Слово правди і визволення у свої сім’ї місто, парафії,подібно апостолам,які розсіялися по всьому світі і проповідували Євангеліє усьому створінню.(пор Ді 8,1)

Ось деякі свідчення:

Низький поклін Вам за навернення до Бога.Дякую,що відкрили “канали”,які закривали мене на Божу любов.Господи,допоможи моєму невір’ю.Слава,Тобі,господи,що не покидаєш і не залишаєш.Дякую,що прощаєш всі наші гріхи. Сагалюк.Л.А.

Дякую за науку,яка торкнула мого серця,мого життя.Слава Тобі,господи.Слава Таточку! Созда Б.

Дякую за ці реколекції Богові тому,що відкрив шлях до звільнення. Марія.

Дякуємо сестрички,що світитеся Божою любов’ю і безнастанно запалюєте нас.Просимо у Бога здоров’я і наснаги,нехай Бог благословляє,скріплює і обдаровує. Спільнота мирян “реколекцій 5 ключів”

Господи,будь прославлений!

с.Магдалина Шульгіна,СНДМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.