Святкування Преподобної Йосафати Гордашевської у реколекційному домі у Надвірній

Підготовку до святкування блаженної Йосафати сестри розпочали Тридневницею,яка розпочалася у неділю 17 листопада.Вона включала Молебень до блаженної Йосафати Гордашевської невелике розважання про її життя і святість і вервиця до Преподобної.

Вчора,19 листопада у надвечір’я свята, у реколекційному домі відбулася святкова Вечірня з Литією,а також маленькі почитателі блаженної Йосафати-діти недільної школи, виступили з концертом присвяченим життю блаженної Йосафати. Діти звеличили це святкування своєю безпосередністю живою радістю та любов’ю до Йосафати.

Велику Вечірню співслужили о.Василь Панівник та о.Микола з Фитькова, а хор “Феліціо”  насправді божественно і пречудово провадив цю молитву. Опісля о.Микола заохотив вірних наслідувати преподобну Йосафату Гордашевську у її безумовній довірі Божому Провидінню. Отці помирували людей і сестри запросили всіх на невеличкий почастунок.На цьому наші святкуванню не закінчилися і ми запрошуємо усіх бажаючих до реколекційного дому на молитву у будь-який час . а уввечері  о 17.00 буде служитися Акафіст до преподобної Йосафати Гордашевської. Ласкаво запрошуємо прийти і віддати свої турботи нашій українській святій,яка ціле своє життя присвятила Богові і служінню народу.

 

с.Магдалина Шульгіна,СНДМ

 

             

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.