Серце оновлене Божим Словом

З 07 по 10 грудня цього року у Реколекційному домі Сестер Служебниць м. Надвірна відбулися реколекції для мирян на тему «Боже слово в житті християнина», які проводили с.Любомира Надич та с.Емілія Вандич. Всього було 11 учасників, які приїхали до нас з різних місцевостей: Надвірнянщини, Івано-Франківська, Коломиї, Городенки, Стрия. В ході реколекцій  учасники ознайомилися з методикою молитовного читання Святого Письма Lectio divina -“Божественне читання”, який включає в себе чотири етапи: Lectio (читання), meditatio (роздума, медитація), oratio (молитва) і contemlatio (споглядання).

Учасники мали можливість пережити особисту зустріч з Господом у молитві Божим Словом у повній тиші.

На завершення реколекцій було ділення Божим Словом і свідчення як Бог діє у нашому житті.

Своїми враженнями від пережиття реколекцій поділилися деякі учасники, ось кілька з них.

«…У цьому святому місці я відчула Божу любов. Раніше я думала що я БОГА люблю а Він мене ні, бо нема за що. Як тяжко я помилялася і з цим жила багато років. У цій загадковій тиші БОГ освідчився мені, взяв за руку як люблячий татусь. Стріли Святого Духа вцілили мені прямо в серце і там народилося джерело Божої Благодаті. Нехай ця Благодать потече потоками до багатьох людей, які відчувають духовну спрагу. Дякую Тобі мій Боже за Твою любов, дякую що Ти так довго мене терпів. Прийми моє розкаяне серце в Свої обійми.»

«Дякую Богові за кожну хвилину мого життя, дякую за прозріння, за мир та радість, яку Він відкриває мені.»

«Дякую Богові за те що я мала можливість відкрити для себе багато нового. Це була справжня зустріч з Богом.»

«Хто читатиме ці мої слова – знайте. БОГ чекає вашої зустрічі з Ним. На реколекціях Бог торкає серця, змінює погляди, очищає, наповнює любов’ю. Так було зі мною… Прошу щоб Бог і надалі  благословив мене тим миром, який я отримала тут…»

«… тут я народилася наново…»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.