Реколекції для мирян «Фундамент – Боже Слово в житті християнина» пройшли у Надвірні

На початку весни, з 07 по 10 березня 2019 року у реколекційному домі Сестер Служебниць НДМ,  що у місті Надвірна, у черговий раз відбулися реколекції для мирян «Фундамент – Боже Слово в житті християнина». У цих духовних вправах взяли участь 23 учасники з різних областей. У цей благодатний час учасники мали можливість на кілька днів залишити свої турботи, щоб у молитовній тиші Божим Словом шукати глибшого пізнання себе та свого Господа.

У часі молитовної тиші могли віднайти сенс свого життя, більше зрозуміти себе, віднайти живий зв’язок з Богом та укріпитися у вірі і довір’ї до Бога. Мали нагоду до сповіді і засмакували єдності з Богом через особисту і спільну літургійну молитву.

Ось свідчення деяких учасників:

– Дякую Тобі, Милий Ісусе, за зустріч у цій обителі, в цьому домі. Відступила важка фізична, емоційна втома. І втома духовна, коли ні молитви, ні Свята Літургія не дають полегшення. Тепер я знаю і відчуваю, що Ти не тільки Правда, яка сприймається розумом, а й ЛЮБОВ, яка наповнює серце, окрилює душу, дає відчуття тихої, щирої радості, віри і надії. Люблю Тебе мій Ісусе, і дякую Тобі за все /Любов/.

– Господь доторкнувся мене і сказав: «Не бійся, Я люблю Тебе, і Я з тобою» /Христина/.

– Я дякую Богові, що опинилася у цьому світлому місці. Це те, що необхідне для кожної людини. І кожний тут знайде саме те, що потребує в даний момент його душа. Для мене відкриттям стало важливість читання Божого Слова! А також тиша – саме в ній можна почути Бога. Саме в ній можна почути себе. Це момент певного обнулення для людини і можливість все розставити у своїй душі по поличках. Слава Богу /Світлана/.

– … Дякую Тобі мій Ісусе за те, що допомагаєш мені у всьому. З Твоєю допомогою все іде на лад… Після сповіді з Твоєю присутністю в моєму серці, відчуваю радість, очищення і оновлення у вірі до Тебе мій Господи Сину Божий. Дякую Тобі, славлю Тебе, люблю Тебе мій Спасителю… /Роман/.

Слава за все нехай буде нашому Господу. Дякуємо Богові за Його велику милість і любов до кожного з нас і довіряємо в Його руки життя кожного, хто його шукає. Хай Господь буде прославлений за Його дію в серцях Його дітей.

Реколекції провели с. Любомира Надич та с. Христина Депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.