29 вересня – 2 жовтня відбулися реколекції “Нове життя у Христі”

29 вересня – 2 жовтня у реколекційному домі преподобної Йосафати Гордашевської відбулися реколекції “Нове життя у Христі.Модель молитви 5 ключів”. Протягом трьох днів учасники мали насичену програму стратегій ворога,який під, здавалося б” незначними речами ” проникає у наше життя і робить своїми рабами.С.Магдалина і с.Любомира у своїх конференціях розкривали які є “двері” входу сатани у наше життя, а також стратегії щоб увірватися у наше життя навіть коли ми самі не дозволяємо туди заходити. Ці лекції мали на меті відкрити , що Господь не дав нам духа страху, але любові, сили і поміркованості, як пише апостол Павло, тобто щоб ми боролися з ворогом і жили життям вповні, яке подарував нам Христос на хресті.

Оновлені на Дусі і розумі, сповнені благодаттю Господа учасники реколекцій повернулися додому.

Ось свідчення учасників:

Любий Татусю, дякую, що обійняв мене в останній день реколекцій і батьківською і материнською любов’ю. Допоможи мені більше пізнавати Тебе і любити. Улюблена донечка Тетяна

“Нове життя у Христі” – направду нове, бо до цих реколекцій виявляється нічого не знала, особливо про себе…Переповнюють почуття вдячності, радості і любові від Божої правди про мене – Бог дає мені руку навіть у безвиході і тепер знаю що  з Ним немає безвиході. Ісус відкупив мене Своєю Кров’ю і в Ньому я зможу все.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.