22 квітня-25 квітня 2021 року. Реколекції Lectio Divina згідно Євангелій від Марка і Матея

 22 квітня розпочалися реколекції по Євангеліях : Марка і Матея і тривали до 25 квітня. Учасники реколекцій мали можливість поглибити свою віру і зав’язати ближчі стосунки з Господом. Реколектанти прибули з різних куточків України: Львова,Івано-Франківська,Городенки,Надвірної.На Євангелії Марка реколектанти намагалися рішуче і твердо стати на боці Ісуса, а на Матея – довіритись Отцеві цілковито. Час реколекцій промайнув дуже швидко і у неділю «В’їзд Господа в Єрусалим» закінчилися реколекції. Оновлені, піднесені і скріплені на Дусі миряни повернулися до своїх домівок.

 Ось кілька свідчень учасників:

 

Дякую Ісусе за диво,яке Ти для мене зробив-зцілення кишечника.Ісусе. Я довіряю Тобі! Дякую Ісусе, що показуєш,яка я насправді, вчиш іти за Тобою, кличеш розвернутися на 180 градусів, щоб радикально іти за Тобою і виконувати Твою волю. Улюблена донечка Татуся

Дякую Тобі мій найдорожчий Татусю, що саме сьогодні, у цей час Ти мене покликав сюди, навчаєш, любиш, підтримуєш. мене навіть коли я спотикаюся , Ти мій Татусю, завжди мене любиш. Амінь!

Дякую Богу за ласку надихнутися Його благодаттю.Відчути Його присутність у цьому святому місці. Я думала, що шукала Бога а Він чекав мене тут.Віра врятує нас. Дякую Господу за все!

Дякую Господеві за пізнання Його любові, радість, за те, що знов і знов мене віднаходить і кличе до себе .Вдячна за сестер і монастир, слава Господеві , що віднайшла себе  у Господі і дякую за зцілення серця. Надійка

Нехай за все буде слава Господеві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.