20-23 травня 2021 року відбулися реколекції ” Фундамент.Боже Слово в житті християнина”

У домі преподобної Йосафати Гордашевської ,що у Надвірній з 20-23 травня 2021 року відбулися реколекції ” Фундамент.Боже Слово в житті християнина”.

Учасники реколекцій прибули , щоб пізнати більше Господа і Його любов через читання і роздумування над Божим Словом. Реколектанти мали можливість пізнати не лише молитву Божим Словом, але і літургійну молитву – 6 Час , а також Вечірню разом з сестрами. Кожного дня учасники слухали лекції на різні теми, а також мали час на медитацію.Реколекції відбувалися у повній тиші, щоб Господь міг промовляти до сердець Своїх дітей. Ці кілька днів швидко промайнули, але зв’язок любові Господа поєднав учасників назавжди у Христі Ісусі. Повертаючись додому, реколектанти  уже їхали оновленими,скріпленими і наповненими Його любов’ю.

Ось кілька свідчень учасників:

Таточку ріднесенький , Ти мене сюди привів лиш за порухом серця.Слава Господу за все.Дякую Господи за сестер, за любов, науку, за цей грунт , який вони рушили. Дякую господи з насіння, яке залишилося у моєму серці.Дякую, що запросив на глибінь.Господи, Ти – неймовірний! Наталія Пнівчук

Дякую Богові, що пізнала ту істину, яку шукала, ще хочу повернутися сюди за наукою . Дякую Господи Тобі за сестер служебниць , які показали, що світ не без добрих людей!

Дякую Тобі Пресвята Діво, що привела мене до твого Сина.Дякую Христе за тягар душі, який залишила тут . за щиру сповідь, за пізнання щирої любові, яку Ти на мене зсилаєш!

Ці дні запам’ятаються надовго,

Коли всі разом ми молились Отче наш

Коли ми Слово Боже

Вперше розбирали,

Святого Духа кликали до нас .

Було нам складно, деколи цікаво

А іноді здавалося, що ця наука точно не для нас.

Та Бог давав нам час,

Ще раз подумать.

Чи ми стоїм на правильнім шляху?

Чи та дорога, що веде до Бога ,Миліша нам?

Чи краще жить в гріху?

І кожний з нас, подумавши до ранку

До Бога руки простягнув.

А Божу Матінку ми щиро всі просили

Щоб нас усіх узяла під свій Покров!

Христос воскрес!Воістину воскрес.

Нехай та радість лине до небес!

З любов’ю та вдячністю Майя-Марія 20-23 травня 2021 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.