12-15 березня 2020 відбулися реколекції ” Нове життя у Христі. Модель молитви 5 ключів”

Незважаючи на різні перешкоди і загрозу коронавірусу, у реколекційному домі преподобної Йосафати Гордашевської 12-15 березня 2020 відбулися реколекції ” Нове життя у Христі. Модель молитви 5 ключів”. Учасники прибули з різних куточків України: смт. Перегінська,м.Червоноград,Львівської області, Івано-Франківська, м.Городенки,м Кам’яного, а також м.Надвірної.  Протягом 3 днів учасники реколекцій слухали конференції, розважали над Божим Словом і з допомогою Духа Святого розпізнавали у своєму житті різноманітні пастки ворога, щоб іменем Ісуса Христа розбити їх. 

Переповнені благодаттю Духа Святого, любов’ю Господа, визволені від рабства гріха і озброєні Словом Божим – люди повернулися до своїх домівок, щоб нести Добру Новину нашого Господа своїм рідним і близьким.

Ми прославляємо тебе, Господи!Нехай Тобі Єдиному буде Слава!

Ось декілька свідчень учасників:

Дякую Господу нашому Ісусу Христу і Духові Святому за зустріч з Ним, за те, що наповнив мене , подарував Світло, за довіру і направлення мене на шлях Істини.Нехай Господь благословить сестер цього монастиря.Дякую за все!

Дякую Богові за все! Навчи мене, боже більше довіряти Тобі і заповни усі сфери мого життя!

Дякую Богові , що була тут, бо багато зрозуміла про особисті стосунки з Богом, а також , що не так важливо говорити з іншими, але мовчання – це насправді золото! Дякую Богові.

Дякую Богові, що дозволив приїхати на реколекції 5 ключів .Тут я отримала відповіді на найважливіші для мене запитання, яких так довго шукала. Дякую Богові і нехай Йому буде слава.

Дякую Богові, що приїхала на реколекції 5 ключів.Навіть не думала , що Господь так перемінить мене у душі. Дякую за все!

Слава,Слава,Слава моєму Господеві Ісусу Христу!Господь відкрив куточки моєї душі, де ще не було Божого Світла .тепер Він вповні наповнив мене своїм Світлом і тепер я НОВЕ створіння .Господь відкрив Себе як люблячого Батька.а я Його улюблена донечка.Ісус – мій Господь ,Відкупитель,Визволитель і Спаситель!!

Батьку, дякую за цей дім , за людей,яких ти тут зібрав, що служать Тобі зі всієї своєї сили.прошу огорни їх Своїм Світлом! Дякую, що відкриваєш нам Своє Ім’я. Дякую, що завжди можу бути Твоїм сином і знаю, що Ти завжди направиш мою путь.Ти наш Цар!ти – наша безпека!Ти- наш Мир!Бог є Господь і Ім’я Його – ЛЮБОВ!

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.