Перед Богом в тиші

Спільнота “Зерна Любові”, що діє при монастирі Сестер Служебниць провели сьогодні вечір молитви – споглядання перед Святими Тайнами. Перед молитвою с.Мирослава Яхимець поділилася деякими думками про сам спосіб молитви і про важливість перебування в тиші перед Богом.

Господи Ісусе, ТИ так близько до нас. У глибині нашого єства.

Ти є ближчий нам, ніж ми самі собі.

Ти очікуєш нас. Щоб ми наблизились до тебе.

Господи, у цій молитві зцілюй, дій, благословляй і пробачай…

Господи, велика таємниця Твоєї присутності оживляє нашу віру.

Просимо Тебе у цей час випробувань, яви нам Своє Обличчя, Свою присутність посеред нас, осяй нас Своїм Світлом і розвій темряву нашого серця.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *