Владика Василій Івасюк освятив новий престіл у монастирі Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії м. Надвірна

Чин освячення нового престолу та Божественну Літургію очолив Преосвященний Владика Василій Івасюк у співслужінні із о. Андрієм Бакотою, протопресвітером Надвірнянського протопресвітеріату, о. Богданом Михайлиною, Пнівським протопресвітером та духовенством.

Раділи освяченню нового престолу не тільки сестри із монастиря у м. Надвірна, але й Сестри Служебниці з м. Івано-Франківська. До цієї радості приєдналася й генеральна настоятелька Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії з Риму, с. Софія Лебедович, котра здійснює канонічну візитацію Сестер Служебниць в Україні, а сьогодні відвідує монастир Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії м. Надвірна.

Звертаючи до Сестер Служебниць та гостей, Преосвященний владика Василій наголосив на величі сьогоднішнього свята Введення у храм Пресвятої Богородиці: «Йоаким і Анна ще не знають, яку велику роль та місію виконає їхня Дочка. Вони не знають про Її велике призначення, але виконують свою обіцянку перед Богом. Коли Йоаким та Анна привели трирічну дитинку до Божого Храму, то вони помічають певні незвичні на людський розсуд знамення. Першим таким знаменням було те, що їхній трьохлітній дівчинці потрібно було пройти п’ятнадцять високих кам’яних сходинок до порогу храму. І вона це зробила без сторонньої допомоги. Другим знаменням було те, що при дверях храму невідому дівчинку зустрічає первосвященник, котрий є  главою старозавітної Церкви і духовним лідером народу. Третім знаменням  було те, що Він вводить Її у Святеє Святих, куди сам мав право заходити тільки один-єдиний раз у році».

 Також владика Василій підкреслив: «Монастирська каплиця – це малий Божий дім, котрий своєю благодаттю зупиняє божевілля і повертає людей на дорогу до Неба. Приходячи сюди, ми відкидаємо від себе повсякденну метушню та суєту. Тут ми з’єднуємося із Ісусом Христом, приймаючи Пречисте Тіло та Животворящу Кров Господню. Ось чому храм Господній має таке велике значення для кожного християнина».

Вкінці Божественної Літургії протопресвітер Надвірнянського протопресвітеріату, о. Андрій Бакота, зачитав грамоту, котра потверджує освячення престолу у каплиці святого Миколая. А генеральна настоятелька Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії з Риму, с. Софія Лебедович, звернулася до Преосвященного владики Василія зі словами вдячності за освячення престолу та духовну опіку над Сестрами Служебницями.

Джерело https://kolugcc.org.ua/vladyka-vasylii-ivasiuk-osviatyv-novyi-prestil-u-monastyri-sester-sluzhebnyts-neporochnoi-divy-marii-m-nadvirna/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.