13 лютого 2022 року відбулося посвячення катехетичного класу при недільній школі імені о.Єремії Ломницького,ЧСВВ

13 лютого 2022 року Божого у монастирі Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії відбулася довгоочікувана подія, не тільки для сестер, але найбільше для батьків і дітей – це посвячення нового класу недільної школи імені о.Єремії Ломницького,ЧСВВ. Святкування розпочалося спільною Божественною Літургією у каплиці сестер. Літургію очолив о.Антоній Яремчук, ЧСВВ, який  завітав до сестер з смт.Погоні. Під час проповіді отець заохотив дітей і батьків наслідувати покровителя недільної школи- залишати після себе «гідні сліди» через добрі вчинки для інших. Опісля Літургії отець Антоній покропив усіх присутніх свяченою водою і помирував.

Тоді всі присутні зібралися на сходах монастиря, щоб зробити спільне фото. Після фото, отець Антоній уділив Чин освячення нового класу, а с.Любомира Надич, постулятор беатифікаційного процесу о.Єремії Ломницького,ЧСВВ –  виступила зі словом, у якому заохотила присутніх молитися до отця Єремії і поділилася цікавими фактами з навчання і життя отця. Сестра Любомира наголосила, що о.Єремія Ломницький,ЧСВВ нагадував сестрам у своїх навчаннях, що кожне слово, яке вони сіють діти приймають, тому є важливо сіяти слово у молоденькі сердечка. С. Магдалина Шульгіна пригадала розклад занять у школі, які мають розпочатися уже 20 лютого, точніше продовжитися, але уже у новому приміщенні. Насичені духовно усі присутні приступили до скріплення тілесного – смакування солодкого, яке приготували сестри, а також принесли батьки. Після частування усі присутні розійшлися додому.

One thought on “13 лютого 2022 року відбулося посвячення катехетичного класу при недільній школі імені о.Єремії Ломницького,ЧСВВ

  • 21/03/2022 о 12:40
    Permalink

    Велика подяка всім сестрам монастиря Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії м. Надвірна за їхню віддану працю на служіння Богу і людям. Особлива подяка сестрам Любомирі та Магдалині, нехай їм Бог винагородить сторицею!!
    Взагалі монастир Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії є унікальним місцем де відчуваєш щасливим себе від того, що ти є наближеним до Бога близько близько. Всім рекомендую відвідати чудові інтересні реколекції, під час яких наближено перебуваєш з Богом і після яких твоє життя змінюється до кращого життя.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.